EBO eBank Online nowe   kartoSFERA logo   Trwaly nosnik    instrukcje   kontakt

Praca - Referent Wydziału Handlowego

Nabór na stanowisko w Wydziale Handlowym. Dołącz do zespołu w Centrali Banku Spółdzielczego w Reszlu

Referent Wydziału Handlowego

Miejsce pracy: RESZEL

Główne zadania na tym stanowisku:

  1. Kształtowanie polityki produktowej, jej aktualizacja oraz nadzór nad realizacją we wszystkich jednostkach organizacyjnych.
  2. Koordynowanie i nadzorowanie działalności produktowej, w tym kredytowej i depozytowej realizowanej w jednostkach organizacyjnych.
  3. Realizowanie aktywnej polityki w zakresie sprzedaży produktów i usług bankowych.
  4. Projektowanie i wdrażanie nowych produktów i usług bankowych.
  5. Wykonywanie czynności weryfikacyjnych i rozliczeniowych w zakresie planów handlowych
  6. Analizowanie ofert i zachowań konkurencji w zakresie oferowanych produktów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • stałe godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane w zakresie bankowości, finansów lub menadżerskie
  • biegła obsługa komputera
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • terminowość, dokładność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • wnikliwość
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy

Na podaniach prosimy o wskazanie Państwa oczekiwań płacowych

Nie zwracamy przesłanych dokumentów

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dla kandydatów do pracy. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Reszlu z siedzibą przy ul. Kolejowej 4, 11-440 Reszel,
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – pod adresem e-mail wskazanym na stronie internetowej Banku www.bsreszel.pl/rodo,
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji / przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji w okresie do 2 lat,
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

BS w Reszlu

Do góry