Płatności internetowe dla e-sklepu

komp 2 1

System płatności online Paybynet jest dla e-sklepu atrakcyjnym narzędziem płatności internetowych. Płatności internetowe Paybynet są szybkie, niezawodne oraz wyjątkowo bezpieczne.

Paybynet znacząco usprawni procesy biznesowe w Twoim e-sklepie. Zainwestuj w nowoczesne płatności dla e-commerce.

  1. Dlaczego warto?
  2. Jak to działa?
  3. Opis usługi
  4. Kontakt

Poznaj wygodny sposób płatności dla e-commerce. Dowiedz się, dlaczego warto wdrożyć system Paybynet w sklepie internetowym:

bezpośrednia płatność – wszystkie płatności wykonane poprzez Paybynet realizowane są w schemacie przelewu bezpośredniego, czyli prosto z konta bankowego płatnika na konto bankowe sklepu; KIR na żadnym etapie płatności nie ma styczności ze środkami finansowymi sklepu,

przelew w schemacie 1:1 – płatności spływają na konto bankowe sklepu pojedynczo i w pełnej wysokości, znika więc kłopot z rozksięgowywaniem przelewów zbiorczych i dopasowywaniem płatności do konkretnych zamówień,

przelewy w pełnej wysokości – KIR nie pobiera z góry prowizji za przeprowadzone płatności dla e-commerce – na konto sklepu internetowego wypłacane jest 100% wartości należności za towar, a faktura za usługę wystawiana jest dopiero na koniec miesiąca,

tajemnica handlowa – dzięki bezpośredniej płatności KIR nie widzi i nie gromadzi danych osobowych kupujących, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo transakcyjne,

działanie w trybie ciągłym – wszystkie banki w usłudze Paybynet działają w trybie 24/7/365. Sklep internetowy natychmiast otrzymuje informację o dokonaniu płatności, dzięki czemu może od razu przystąpić do realizacji zamówienia klienta,

automatyzacja procesów – cały proces płatności wraz z wypłatą środków przebiega w pełni automatycznie i nie wymaga żadnych dodatkowych działań po stronie sklepu internetowego,

szybka płatność internetowa na konto sklepu – płatności spływają na konto sprzedawcy w najbliższej sesji rozliczeń międzybankowych Elixir, często w dniu dokonania transakcji na stronach sklepu.

Schemat działania płatności w e-sklepie:

PayByNet

Zautomatyzowane i wygodne płatności w e-sklepie

System płatności Paybynet działa w trybie ciągłym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Po dokonaniu płatności e-sklep natychmiast otrzymuje odpowiednią informację elektroniczną (status transakcji) i może przystąpić do realizacji zamówienia.

Paybynet jako narzędzie płatności w e-commerce

Usługa Paybynet to narzędzie płatności internetowych dla e-commerce w popularnym w Polsce schemacie automatycznego wypełniania przelewu.

To, co odróżnia narzędzie Paybynet od rozwiązań konkurencyjnych, to fakt, że w usłudze Paybynet środki trafiają bezpośrednio na konto bankowe sprzedawcy z rachunku bankowego klienta (w konkurencyjnych rozwiązaniach środki zbierane są na kontach operatora płatności, pomniejszane o prowizję i przekazywane przelewem zbiorczym).

Dzięki temu, że Paybynet obsługuje każdą transakcję indywidualnie (w schemacie jedna płatność – jeden przelew) oraz przekazuje 100% wartości zamówienia (prowizje nie są pobierane z góry), sklep oszczędza czas na rozksięgowywanie zbiorczych przelewów i przyporządkowywanie płatności do konkretnych zamówień.

Płatności dla e-sklepu i łatwa identyfikacja przelewów

Dzięki płatności internetowej bezpośredniej do sklepu i w pełnej wysokości można łatwo i automatycznie zidentyfikować konkretnego klienta oraz transakcję, co  znacznie przyspiesza proces obsługi dostaw, ale też reklamacji czy zwrotów.

KIR zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa usługi Paybynet oraz gwarancję ciągłości realizacji zadań.
Informacje o przelewach przekazywane są w postaci zaszyfrowanej, a wymiana danych odbywa się przy zastosowaniu protokołu SSL.

W ramach zabezpieczeń Paybynet posiada również m.in. mechanizm weryfikacji przy każdej transakcji poprawności rachunku bankowego e-sklepu, dzięki czemu wyeliminowana jest możliwość nieautoryzowanej podmiany numeru konta.
KIR posiada dwa niezależne ośrodki obliczeniowe: główny i zapasowy – co gwarantuje płynność działania usługi.

Do góry